Kollégánk zsűrizett az NKE Hackathon 2023 döntőjén

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Innovációs és Technológiai Irodája (ITI) 2023. április 12-én rendezte meg az NKE Hackathon 2023 döntőjét az Orczy Úti Kollégiumban. A kétfordulós hallgatói innovációs ötletverseny célja az volt, hogy az egyetem hallgatói elmélyüljenek az aktuális társadalmi-gazdasági-ipari kérdésekben, továbbá ötleteikkel hozzájáruljanak a problémák megoldásához. A zsűri értékelte a hat döntőbe jutott csapatot.

A zsűrielnöke Szakos Judit, az Eötvös József Kutatóközpont Amerika Kutatóintézet tudományos segédmunkatársa volt, tagja Dr. Németh András, az NKE Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar Elektronikai Hadviselés Tanszék tanszékvezető egyetemi docense; Márton István MVM Smart Future Lab vezérigazgatója; Hőnyi Péter, a Start it @K&H inkubációs programvezetője és Zónai Roland Európai Unió Szellemi Tulajdoni Hivatala (EUIPO) projektmenedzsere.